Festool Khc 18 Eb-Basic
Beschikbaar vanaf Mei 2024. De nieuwe accu-combihamer KHC 18 kan tegen een stootje, is extreem belastbaar en duurzaam. Dankzij de krachtige koolborstelloze EC-TEC-motor en het pneumatische slagmechanisme. De 2,6 joule slagenergie leidt je snel naar het resultaat. Of het nu gaat om hamerboren, boren en schroeven zonder slag of beitelen, je kunt in enkele seconden wisselen tussen verschillende toepassingen: Verwisselt SDS-Plus- in een handomdraai voor snelspanboorkop. Met de afzuigvoorziening als praktisch accessoire verminder je het stof bij elke toepassing. En door de integratie in het slimme systeem van stofzuiger en Bluetooth® afstandsbediening kun je nog comfortabeler werken met weinig stof.
Artikelnummer
Festool Khc 18 Eb-Basic
Kruis.nl code: 684056
Festool code: 577447
Kruis.nl code: 684056
Festool code: 577447
Bestellen
€ 384.37
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,6 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus / Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 4350 tpm |
| Boren in steen | 26 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 30 mm |
| Boren in beton | 26 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |
Bijzonderheden
Geleverd zonder accu's en lader.







