Festool Hw 160X2,2x20 W18
Geschikt voor machinetype: voor TS55, TSC55, ATF55, AP55, CSP55, CSP56. Voor verschillende houtsoorten, spaanplaten, cementgebonden spaanplaten, hardvezelplaten, gipskartonplaten.
Artikelnummer
Festool Hw 160X2,2x20 W18
Kruis.nl code: 284562
Festool code: 768129
Kruis.nl code: 284562
Festool code: 768129
Bestellen
€ 45.22
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Zustellgebühr
Wenn Ihre Gesamtbestellung € 98.34 überschreitet, ist der Versand kostenlos. Unterhalb dieses Betrags betragen die Versandkosten € 7.74.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 160 mm |
| Asgat | 20 mm |
| Aantal tanden | 18 |
| Breedte zaagsnede | 2,2 mm |
| Negatieve vertanding | Nee |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor tafelzaag | Nee |
| Geschikt voor afkortzaag | Nee |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
