Festool 160X2,2x20 W28
De allrounder voor het bewerken van alle houtdelen en houtmaterialen en van bouwmateriaalplaten en zachte kunststoffen. Gemaakt van kwalitatief hoogwaardig staal en zaagtanden uit zeer fijnkorrelig hardmetaal. Dankzij wisseltand en middelsterke spaanhoek is dit zaagblad geschikt voor zagen in lengte- en dwarsrichting. Ideaal in combinatie met de invalcirkelzaagmachines TS 55, TSC 55 - voor exact, efficiënt werken.
Artikelnummer
Festool 160X2,2x20 W28
Kruis.nl code: 845683
Festool code: 496302
Kruis.nl code: 845683
Festool code: 496302
Bestellen
€ 59.50
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Zustellgebühr
Wenn Ihre Gesamtbestellung € 98.34 überschreitet, ist der Versand kostenlos. Unterhalb dieses Betrags betragen die Versandkosten € 7.74.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 160 mm |
| Asgat | 20 mm |
| Aantal tanden | 28 |
| Breedte zaagsnede | 2,2 mm |
| Negatieve vertanding | Nee |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor tafelzaag | Nee |
| Geschikt voor afkortzaag | Nee |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
