Festool 260X2.4X30 Tf 68
Geschikt voor machinetype: voor KS120, KS88. Voor aluminiumplaten en -profielen en voor harde en vezelversterkte kunststoffen.
Artikelnummer
Festool 260X2.4X30 Tf 68
Kruis.nl code: 593683
Festool code: 494607
Kruis.nl code: 593683
Festool code: 494607
Bestellen
€ 161.84
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 260 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 68 |
| Breedte zaagsnede | 2,4 mm |
| Negatieve vertanding | Ja |
| Geschikt voor afkortzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Ja |
| Geschikt voor aluminium | Ja |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
Bijzonderheden
Trapeziumvlaktand-zaagblad (TF)
