Milwaukee M18 Bos125-0
De krachtige motor van Milwaukee® levert 14.000 tot 24.000 schuurbewegingen per minuut voor snellere materiaalverwijdering. REDLINKT overbelastingsbeveiligingselektronica in zowel machine als accu voor onovertroffen duurzaamheid. Variabele snelheid met 6 snelheidsinstellingen waarmee de juiste snelheid kan worden ingesteld voor verschillende soorten materiaal. Stofbox met filter houdt stof binnen. Klittenbandhechting voor het eenvoudig wisselen van schuurpapier. Lichtgewicht - 1,6 kg. De meegeleverde vacuümadapter past op alle Milwaukee® stofzuigers. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Flexibel accusysteem: werkt met alle Milwaukee® M18T accu's.
Artikelnummer
Milwaukee M18 Bos125-0
Kruis.nl code: 625452
Milwaukee code: 4933464228
Kruis.nl code: 625452
Milwaukee code: 4933464228
Bestellen
€ 168.09
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Nee |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 12000 opm |
| Schuurcirkel | 2,4 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : stofzak, vacuümadapter, verlengadapter, 2 schuurbladen.

