Milwaukee M12 Fpd2-0
Extreem compact ontwerp met een lengte van slechts 152 mm voor makkelijke toegang in krappe ruimtes
45 Nm koppel - superieure verhouding tussen vermogen en formaat
13 mm metalen snelspanboorhouder voor snel en gemakkelijk verwisselen van toebehoren
Mechanische koppeling met 13 standen, waarvan één instelling voor boren en één instelling voor hamerslagen
Ingebouwde brandstofmeter op de accu, riemclip en LED verlichting
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M12™ accu's
Artikelnummer
Milwaukee M12 Fpd2-0
Kruis.nl code: 136323
Milwaukee code: 4933479867
Kruis.nl code: 136323
Milwaukee code: 4933479867
Bestellen
€ 177.49
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Bestellung
Dieser Artikel ist nicht mehr vorrätig. Die Lieferzeit beträgt in der Regel eine Woche. Wir werden Sie informieren, wenn sich herausstellt, dass dies anders ist.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1550 tpm |
| Koppel (hoog) | 45 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 35 mm |
| Max. aantal slagen | 22500 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Boormachine en Koffer

