Milwaukee M18 Fhx-0X
De Milwaukee 4933478888 boorhamer is onderdeel van het FUEL-programma en dat betekent dat je te maken hebt met de beste technologie die Milwaukee in huis heeft. De combinatie van de POWERSTATE™ koolborstelloze motor, het REDLITHIUM™ accupakket en de intelligente REDLINK PLUS™ elektronica zorgt voor maximale kracht, optimale efficiëntie en een veel langere levensduur. Of je nu zware gaten boort in beton, hakwerk verricht of precisiewerk doet in hout of metaal, de machine levert constant vermogen zonder in te zakken. En dankzij de hakfunctie pak je ook zonder moeite tegels of oude lagen stucwerk aan. Dit is brute kracht, slimme technologie en compromisloze betrouwbaarheid in één.
Artikelnummer
Milwaukee M18 Fhx-0X
Kruis.nl code: 813210
Milwaukee code: 4933478888
Kruis.nl code: 813210
Milwaukee code: 4933478888
Bestellen
€ 340.04
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Bestellung
Dieser Artikel ist nicht mehr vorrätig. Die Lieferzeit beträgt in der Regel eine Woche. Wir werden Sie informieren, wenn sich herausstellt, dass dies anders ist.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,5 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Boren in steen | 26 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
| Max. aantal slagen | 1330 per minuut |
| Boren in beton | 6 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 92,6 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Geleverd inclusief verwisselbare snelspanboorkop.

