Milwaukee M18 Fpd3-502X
Super krachtig en uiterst duurzaam. Zo kun je de nieuwste generatie machines van Milwaukee het best omschrijven. Voorzien van de koolborstelloze POWERSTATE™ motor voor zware toepassingen. Uiterst compact ontwerp van slechts 175 mm lengte voor toegang tot krappe ruimtes. Voorzien van vele soorten veiligheidssystemen voor zowel mens als machine. Ook de accu's zijn uiteraard van topkwaliteit en beschermt tegen overbelasting en diep ontlading.
Artikelnummer
Milwaukee M18 Fpd3-502X
Kruis.nl code: 205939
Milwaukee code: 4933479860
Kruis.nl code: 205939
Milwaukee code: 4933479860
Bestellen
€ 486.41
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Bestellung
Dieser Artikel ist nicht mehr vorrätig. Die Lieferzeit beträgt in der Regel eine Woche. Wir werden Sie informieren, wenn sich herausstellt, dass dies anders ist.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2100 tpm |
| Koppel (hoog) | 158 Nm |
| Boren in steen | 16 mm |
| Boren in staal | 16 mm |
| Boren in hout | 89 mm |
| Max. aantal slagen | 33000 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Oplaadtijd | 60 min. |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |


