Milwaukee M18 Fpd3-0X
Hoger rendement onder belasting - uitstekend koppel van 158 Nm. Uiterst compact ontwerp van 175 mm lengte voor toegang tot krappe ruimtes. AUTOSTOP™-functie ter bescherming tegen overrijden in een bindgreep voor meer veiligheid, uitgerust met een speciaal autostoplampje op de voet van het gereedschap om een beveiligingsincident aan te geven. AUTOSTOP™-functie ter bescherming tegen overrijden in een bindgreep voor meer veiligheid, uitgerust met een speciaal autostoplampje op de voet van het gereedschap om een beveiligingsincident aan te geven. REDLITHIUM™ batterijpack biedt superieure pack constructie, elektronica en fade-free prestaties voor meer looptijd en meer werk gedurende de levensduur van het pack. Snelste boor- en rijtoepassingen onder belasting. Individuele batterijcelcontrole optimaliseert de looptijd van het gereedschap en garandeert de duurzaamheid van het pakket op lange termijn. 13 mm metalen klauwplaat voor snelle bitwissel en bitbehoud. Volledig metalen omkeerbare riemclip om uw gereedschap snel en gemakkelijk op te hangen. Een Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's. Ook een heldere LED-werkplekverlichting.
Artikelnummer
Milwaukee M18 Fpd3-0X
Kruis.nl code: 327112
Milwaukee code: 4933479859
Kruis.nl code: 327112
Milwaukee code: 4933479859
Bestellen
€ 286.20
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | SDS-Plus / Snelspan |
| Boren in steen | 16 mm |
| Boren in staal | 16 mm |
| Boren in hout | 98 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |





