Festool Psbc 420 Li Eb-Basic
De accuversie van de CARVEX - Vermogen zoals uit het stopcontact. uitstekend bochtgedrag door drievoudige zaagbladgeleiding en torsievrije pendelstang. snel en zonder gereedschap wisselen van zolen, loopzolen en zaagbladen. eenvoudige bediening door softgrip en ergonomische uitvoering. in- en uitschakelaar aan weerskanten, vanuit elke greeppositie te bereiken. Goed zichtbare aftekenlijn door LED-verlichting en sterke afzuiging. Grote doortrekkracht voor een snelle zaagvoortgang. Krachtbesparend laag gewicht: 2,4 kg. Toepassingen : Uitsparingen voor spoelbakken en kookplaten. Inpaswerkzaamheden bij meubels, keukens en interieurbouw. Cirkelvormen en rondingen zagen. Afkorten van afdeklijsten. Op maat zagen van werkstukken. Afkorten van balken. Zaagsnedes van onderaf.
Artikelnummer
Festool Psbc 420 Li Eb-Basic
Kruis.nl code: 562211
Festool code: 576530
Kruis.nl code: 562211
Festool code: 576530
Bestellen
€ 418.88
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 90 min. |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3800 per minuut |
| Max. zagen in hout | 120 mm |
| Max. zagen in staal | 20 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Pendeltrappen | 4 |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : 2 x zaagblad, splinterbeveiliging, zonder accupack, zonder oplaadapparaat in SYSTAINER SYS3 M 187.



