Festool Tsc 55 Kseb-Basic-Fs
Met de Festool TSC 55 KS haal je maximale zaagprestaties uit één 8,0 Ah accu (niet meegeleverd). De perfect afgestemde vermogenselektronica en koolborstelloze EC-TEC-motor werken samen met de ultradunne 1,6 mm zaagbladen voor krachtbesparend zagen en een zichtbaar strakker resultaat. Veiligheid is geen bijzaak: de KickbackStop stopt het zaagblad razendsnel bij terugslag, zowel bij zagen als invalzagen. Minder risico, meer controle. Dankzij het verbeterde Festool afzuigsysteem werk je vrijwel stofvrij, of je nu een stofopvangzak gebruikt minder stof, schonere lucht en een werkplek waar je longen niet van gaan klagen.
Artikelnummer
Festool Tsc 55 Kseb-Basic-Fs
Kruis.nl code: 561819
Festool code: 578826
Kruis.nl code: 561819
Festool code: 578826
Bestellen
€ 673.54
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 55 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 43 mm |
| Diameter zaagblad | 160 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5200 tpm |
| Laser of schaduwlijn | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |


