Festool Txs 12 2,5-Set
Ontmoet de TXS 12, een compacte krachtpatser in de wereld van schroefmachines. Deze 12 V schroevendraaier is ontworpen voor diversiteit en precisie. Zijn lichte, compacte formaat maakt het gemakkelijk om te werken op moeilijk bereikbare plaatsen. Uitgerust met de klassieke T-vorm, zorgt het voor eenvoudige hantering en minimale afstand tot het werkstuk. De TXS 12 biedt een scala aan aanzetstukken, waardoor je elk project met gemak aankan. En met snelle gereedschapswissels dankzij de FastFix-aansluiting en het CENTROTEC-systeem, bespaar je kostbare tijd. De geïntegreerde LED-verlichting en het bijschakelbare licht zorgen ervoor dat je werk altijd goed verlicht is. Bovendien is deze schroefmachine uitgerust met een robuuste lithium-ion-accu, die compatibel is met alle 18 volt opladers van Festool. Samengevat is de TXS 12 een handige, veelzijdige en krachtige tool die geen enkele professional zou moeten missen.
Artikelnummer
Festool Txs 12 2,5-Set
Kruis.nl code: 338027
Festool code: 576874
Kruis.nl code: 338027
Festool code: 576874
Bestellen
€ 374.85
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Lager
Heute vor 15 Uhr bestellt, noch am selben Tag versendet. Die Abholung in unserem Geschäft in Rotterdam ist sofort möglich.
Kostenloser Versand
Der Versand ist kostenlos. Es fallen keine Versandkosten an. Basierend auf Lieferung in Deutschland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1600 tpm |
| Koppel (laag) | 8 Nm |
| Koppel (hoog) | 2,3 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 35 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,5 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Oplaadtijd | 60 min. |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |
Bijzonderheden
2x accu BP 12 Li 2,5 C, 1x bit PZ 2, 1x bitcassette BKS SYS3 D5 PZ TX 100 CE, 1x boorkop WH-CE CENTROTEC, 1x CENTROTEC magneet-bithouder BH 60 CE-Imp, 1x hoekaanzetstuk XS, 1x riemclip, 1x snellader TCL 6, 1x snelspanboorkop FastFix 10 mm, 1x Systainer SYS3 DF M 187, 1x Systainer SYS3 M 187.







