Festool Hw 190X2,8x30 W48
Geschikt voor machinetype: voor AT65, AP65. Voor schone en splinterarme dwarssnedes in massief hout en voor geplastificeerde of gefineerde platen.
Artikelnummer
Festool Hw 190X2,8x30 W48
Kruis.nl code: 150449
Festool code: 486297
Kruis.nl code: 150449
Festool code: 486297
Bestellen
€ 88.06
Preis inkl. MwSt
Preis inkl. MwSt
Auf Bestellung
Dieser Artikel ist nicht mehr vorrätig. Die Lieferzeit beträgt in der Regel eine Woche. Wir werden Sie informieren, wenn sich herausstellt, dass dies anders ist.
Zustellgebühr
Wenn Ihre Gesamtbestellung € 98.34 überschreitet, ist der Versand kostenlos. Unterhalb dieses Betrags betragen die Versandkosten € 7.74.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 190 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte zaagsnede | 2,8 mm |
| Negatieve vertanding | Nee |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor tafelzaag | Nee |
| Geschikt voor afkortzaag | Nee |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
